MiniBTC Yardım Projesi Nedir ?

melbey

Staff member
Moderating
WMBTC
100
Yardım Cüzdanı Nasıl Oluşuyor ?

Bir MiniBTC ile İşlem yaparken ( Alım,Satım,Başka bir cüzdana gönderme), Her işlemin %1’i Yardım Cüzdanına aktarılır.
Bu Cüzdanın Adresi: https://bscscan.com/address/0x2DdB64fe7923FE1FcbAc9A69920dF8EDd69E91f7
Bu cüzdanın bakiyesini herkes istediği zaman kontrol edebilir.

Bu Cüzdandan Nasıl Yardım Yapılır ?
Yardım cüzdanında bulunan para biriktiği zaman,MiniBTC Geliştirme Ekibi ve Proje topluluğu tarafından kararlaştırıldığı gibi yardım edilecek ülkenin para birimine çevrilir.Ortaklık yaptığımız vakıf,yardım kuruluşunun banka hesabına gönderilir.Veya ihtiyacı olan bir kişiye verilir.Bu yardım Şeffaf bir şekilde yapılır. yani yatırılan tutarın dekontu fotografı gibi kanıtlar Tüm yatırımcılarımızla paylaşılır.

Yardımların Yerine Ulaştığını Nerden Öğrenebilirim ?
Tüm haberler forum,sosyal medya hesaplarımızda yayınlanmaktadır.(şu anda Twitter, Telegram, YouTube gibi.) Dekontlar,Belgeler Banka imzasının bulunduğu bir şekilde tüm yatırımcılarımızla paylaşılmaktadır

photo_2021-12-22_00-21-13.jpg
Şuanda MiniBTC Hangi yardım kuruluşu ile çalışıyor ?
Şuanda MiniBTC İnsani Yardım Kuruluşu olan Kırgızistanda yer alan ‘’Kırgızistan Kızılayı’’ ile birlikte çalışıyor.MiniBTC Ekibi ilk ödeme olarak bu yardım kuruluşuna 500$ yardımda bulundu.Bu tutarı sizlerle büyüteceğiz.

Hangi Kuruluş MiniBTC den yardım alabilir ?
Herhangi bir ülkenin kimsesiz,yardıma muhtaç çocuklara yardım eden(eğitim,barınma vs.) Devlete bağlı kuruluşu bizimle çalışmaya başlayabilir.MiniBTC Ekibi olarak tek şartımız karşılıklı olarak birbirimizi bilgilendirmemiz.Yapılan yardımı paylaşabilmemiz. Şeffaf olunması. Bu kurallar işbirliği için ön koşuldur.

Yardımların büyümesi için güncel planlarımız nelerdir ?
Ekipin gelişmesi,kullanıcı sayısı ve globalleşmenin getirdiği büyüme ile birlikte ihtiyaç sahiplerine daha fazla,dogrudan yardım etmek güncel planlarımız içinde.MiniBTC Projesinin Kripto dünyasının Kızılayı olması için geliştiricilerimiz çok fazla çaba sarfediyorlar.

Yardımlar ve MiniBTC Etkileşimi
Projemizin amacının Kripto dünyasının kızılayı olması,yaptığımız yardımların şeffaf olması bizi dünyaya tanıtacak ve yeni kullanıcılar çekmemize yardım edecektir.
 
Private conversations
Help Users
    You haven't joined any rooms.
    Top